Biura Oddziałów Wojewódzkich Związku

Kliknij na województwo, żeby zobaczyć adres, telefon i mail danego Biura Wojewódzkiego ZOSP RP.

Województwo dolnośląskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
50-552 Wrocław, ul. Borowska 138, 71 788-23-40/41, www.wroclaw.zosprp.pl, wroclaw@zosprp.pl

Województwo kujawsko-pomorskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
87-100 Toruń, ul. Legionów 70/76, 56 623-83-46, torun@zosprp.pl

Województwo lubelskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
20-012 Lublin, ul. Szczerbowskiego 6c, tel.: 81-536-13-10, 81-536-13-14, fax.: 81-536-13-13, lublin@zosprp.pl

Województwo lubuskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
65-074 Zielona Góra, ul. Kasprowicza 3/5, 68 325-57-79, www.zosprp.com, zielona.gora@zosprp.pl

Województwo łódzkie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
93-318 Łódź, ul. Strażacka 1/3, 42 645-84-44, www.zosprp-lodz.pl, lodz@zosprp.pl

Województwo małopolskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
31-223 Kraków, ul. Wyki 3, www.zosprp.malopolska.pl, krakow@zosprp.pl

Województwo mazowieckie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
00-891 Warszawa, ul. Chłodna 3, 22 620-05-08, warszawa@zosprp.pl

Województwo opolskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
45-202 Opole, ul. Budowlanych 1, 77 454-39-17, opole@zosprp.pl

Województwo podkarpackie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
35-016 Rzeszów, ul. Mochnackiego 4, 17 853-33-94, rzeszow@zosprp.pl

Województwo podlaskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
15-062 Białystok, ul. Warszawska 3, 85 743-50-70, www.straz.bialystok.pl/zosp/, bialystok@zosprp.pl

Województwo pomorskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
83-000 Pruszcz Gdański, ul. Podmiejska 5, 58-341-63-45 58-341-90-80, zwzosp.gda.pl, gdansk@zosprp.pl

Województwo śląskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
40-032 Katowice, ul. Dąbrowskiego 8, 32 251-79-69, katowice@zosprp.pl

Województwo świętokrzyskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
25-324 Kielce, ul. Sandomierska 81, 41 368-16-67, kielce@zosprp.pl

Województwo warmińsko-mazurskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
10-045 Olsztyn, ul. Niepodległości 12, tel. 89 524 70 40, fax 89 524 70 44, olsztyn@zosprp.pl, www.zosprp.olsztyn.pl

Województwo wielkopolskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
60-867 Poznań, ul. Norwida 14, 61-848-13-91 61-848-17-88, www.zosprp.poznan.pl, poznan@zosprp.pl

Województwo zachodniopomorskie
Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
70-556 Szczecin, ul. Tkacka 54, 91 448-97-16, www.szczecin.zosprp.pl, szczecin@zosprp.pl