Lista posłów zgłaszających projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie przeciwpożarowej

Nazwisko, imię Posła
przyna-
leżność partyjna
nr, okręg wyboczy
województwo
link do strony
link do profilu Facebook
Machałek Marzena
PiS
1 Legnica
dolnośląskie
Szymańska Ewa
PiS
1 Legnica
dolnośląskie
Zubowski Wojciech
PiS
1 Legnica
dolnośląskie
Ardanowski Jan Krzysztof
PiS
5 Toruń
kujawsko-pomorskie
Borowiak Joanna
PiS
5 Toruń
kujawsko-pomorskie
Schreiber Łukasz
PiS
4 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
Bielecki Jerzy
PiS
6 Lublin
lubelskie
Borowiec Agata
PiS
7 Chełm
lubelskie
Hałas Teresa
PiS
7 Chełm
lubelskie
Masłowska Gabriela
PiS
6 Lublin
lubelskie
Szulowski Krzysztof
PiS
6 Lublin
lubelskie
Tułajew Sylwester
PiS
6 Lublin
lubelskie
Zawiślak Sławomir
PiS
7 Chełm
lubelskie
Ast Marek
PiS
8 Zielona Góra
lubuskie
Materna Jerzy
PiS
8 Zielona Góra
lubuskie
Buda Waldemar
PiS
9 Łódź
łódzkie
Kaczorowska Alicja
PiS
9 Łódź
łódzkie
Kubiak Dariusz
PiS
10 Piotrków Trybunalski
łódzkie
Maciejewski Krzysztof
PiS
10 Piotrków Trybunalski
łódzkie
Matuszewski Marek
PiS
11 Sieradz
łódzkie
Milczanowska Anna
PiS
10 Piotrków Trybunalski
łódzkie
Polak Piotr
PiS
11 Sieradz
łódzkie
Telus Robert
PiS
10 Piotrków Trybunalski
łódzkie
Wojciechowski Grzegorz
PiS
10 Piotrków Trybunalski
łódzkie
Woźniak Tadeusz
PiS
11 Sieradz
łódzkie
Bartuś Barbara
PiS
14 Nowy Sącz
małopolskie
Duda Elżbieta
PiS
13 Kraków
małopolskie
Duda Jan
PiS
14 Nowy Sącz
małopolskie
Paluch Anna
PiS
14 Nowy Sącz
małopolskie
Polak Marek
PiS
12 Chrzanów
małopolskie
 
Rusecka Urszula
PiS
15 Tarnów
małopolskie
Szczurek-Żelazko Józefa
PiS
15 Tarnów
małopolskie
Szlachetka Jarosław
PiS
12 Chrzanów
małopolskie
Czartoryski Arkadiusz
PiS
18 Siedlce
mazowieckie
Kołakowski Robert
PiS
16 Płock
mazowieckie
Kosztowniak Andrzej
PiS
17 Radom
mazowieckie
Kwiecień Anna
PiS
17 Radom
mazowieckie
Lisiecki Paweł
PiS
19 Warszawa
mazowieckie
Skurkiewicz Wojciech
PiS
17 Radom
mazowieckie
Suski Marek
PiS
17 Radom
mazowieckie
Tomaszewska Ewa
PiS
19 Warszawa
mazowieckie
Uściński Piotr
PiS
20 Warszawa
mazowieckie
Woźniak Grzegorz Adam
PiS
18 Siedlce
mazowieckie
Czochara Katarzyna
PiS
21 Opole
opolskie
Stawiarski Bartłomiej
PiS
21 Opole
opolskie
Babinetz Piotr
PiS
22 Krosno
podkarpackie
Buczak Wojciech
PiS
23 Rzeszów
podkarpackie
Hrynkiewicz Józefa
PiS
23 Rzeszów
podkarpackie
Matusiewicz Andrzej
PiS
22 Krosno
podkarpackie
Miazga Mieczysław
PiS
23 Rzeszów
podkarpackie
Moskal Kazimierz
PiS
23 Rzeszów
podkarpackie
Paul Jerzy
PiS
23 Rzeszów
podkarpackie
Rzońca Bogdan
PiS
22 Krosno
podkarpackie
Szlachta Andrzej
PiS
23 Rzeszów
podkarpackie
Uruski Piotr
PiS
22 Krosno
podkarpackie
Warzecha Jan
PiS
23 Rzeszów
podkarpackie
Weber Rafał
PiS
23 Rzeszów
podkarpackie
Jurgiel Krzysztof
PiS
24 Białystok
podlaskie
Kołakowski Lech
PiS
24 Białystok
podlaskie
Krynicka Bernadeta
PiS
24 Białystok
podlaskie
Zieliński Jarosław
PiS
24 Białystok
podlaskie
Arciszewska-Mielewczyk Dorota
PiS
26 Gdynia
pomorskie
Horała Marcin
PiS
26 Gdynia
pomorskie
Kilian Jan
PiS
25 Gdańsk
pomorskie
Mrówczyński Aleksander
PiS
26 Gdynia
pomorskie
Szczypińska Jolanta
PiS
26 Gdynia
pomorskie
Śniadek Janusz
PiS
26 Gdynia
pomorskie
Andzel Waldemar
PiS
32 Sosnowiec
śląskie
Burzyńska Lidia
PiS
28 Częstochowa
śląskie
Dziuk Barbara
PiS
29 Gliwice
śląskie
Gawron Andrzej
PiS
28 Częstochowa
śląskie
Giżyński Szymon
PiS
28 Częstochowa
śląskie
Gonciarz Jarosław
PiS
29 Gliwice
śląskie
Janik Grzegorz
PiS
30 Rybnik
śląskie
Malik Ewa
PiS
32 Sosnowiec
śląskie
Matuszny Kazimierz
PiS
27 Bielsko-Biała
śląskie
Puda Grzegorz
PiS
27 Bielsko-Biała
śląskie
Sobierajski Czesław
PiS
30 Rybnik
śląskie
Starzycki Dariusz
PiS
32 Sosnowiec
śląskie
Szwed Stanisław
PiS
27 Bielsko-Biała
śląskie
Warwas Robert
PiS
32 Sosnowiec
śląskie
Kryj Andrzej
PiS
33 Kielce
świętokrzyskie
Latosiński Bogdan
PiS
33 Kielce
świętokrzyskie
Lipiec Krzysztof
PiS
33 Kielce
świętokrzyskie
Zuba Maria
PiS
33 Kielce
świętokrzyskie
Krasulski Leonard
PiS
34 Elbląg
warmiński-mazurskie
Arent Iwona
PiS
35 Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Gosiewski Jerzy
PiS
35 Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Kossakowski Wojciech
PiS
35 Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Małecki Jerzy
PiS
35 Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Ołdakowski Adam
PiS
34 Elbląg
warmińsko-mazurskie
Wilk Jerzy
PiS
34 Elbląg
warmińsko-mazurskie
Bartosik Ryszard
PiS
37 Konin
wielkopolskie
Czarnecki Witold
PiS
37 Konin
wielkopolskie
Kaleta Piotr
PiS
36 Kalisz
wielkopolskie
Ławniczak Tomasz
PiS
36 Kalisz
wielkopolskie
Mosiński Jan
PiS
36 Kalisz
wielkopolskie
Porzucek Marcin
PiS
38 Piła
wielkopolskie
Jach Michał
PiS
41 Szczecin
zachodniopomorskie